Vanessa Anne Hudgens Fan Club.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vanessa Anne Hudgens Fan Club.

VanessaHudgens FANTR.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Vanessa Hudgens İle Baş Başa ...

YazarMesaj
Bonie
Admin
Bonie

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 69
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 28/06/10
Nerden Nerden : Balıkesir
Lakap Lakap : Mösyö,

Vanessa Hudgens İle Baş Başa ...  Empty
MesajKonu: Vanessa Hudgens İle Baş Başa ...    Vanessa Hudgens İle Baş Başa ...  EmptyPerş. Tem. 01, 2010 5:05 pm

VANESSA HUDGENS İLE BAŞ BAŞA...

HSM3'ten başlayalım...Bu bölümde artık liseden mezun oluyorsunuz,değil mi?Hepiniz farklı okullara mı dağılıyorsunuz?
VH:O kadarını size şimdilik söyleyemem.Ama hepimiz aynı üniversiteye gitmiyoruz,diyeyim.

RP:Peki sırada ne var? ''HSM4: Üniversite yılları'' mı?
VH:Sanmıyorum.Bence bizim için HSM macerası buraya kadardı.

RP:Buna tüm HSM hayranları çok üzülecek.:) HSM3 sonrası ne yapacaksın?
VH:Turneye çıkacağım.Sonra da,dinlenmek için kendime biraz zaman ayıracağım.Biraz nefes almak,yaşadığımı hissetmek,bir ev satın alıp yerleşmek istiyorum.

RP:Gerçekten de çok yoğun bir tempoda çalışıyorsunuz.Kendini nasıl rahatlatıyorsun?
VH:Alışverişe çıkıyorum.:)

RP:Şu sıralar The Jonas Brothers rüzgarları esiyor.Sen onları nasıl buluyorsun?
VH:Harikalar.Onları bu kadar ünlü olmadıkları zamanlardan beri tanıyorum zaten.İlk albümüm için New Jersey'de olduğum dönemde,konserlerimden birine gelmişlerdi.

RP:Ashley ile yakın arkadaş olduğunuzu biliyoruz.Birlikteyken neler yapıyorsunuz?
VH:Ah,Tanrı'm Ashley ile neredeyse yapışık ikizler gibiyiz.Sık sık dışarı çıkıyoruz.Gerçekten çok sıkıldığımızda ise,onun bilgisayarında kısa müzik videoları yapıyoruz.:)

RP:Bir gün onları yayınlamayı düşünüyor musunuz peki?
VH:Ah,hayır.Sadece otel odalarımızda tembellik ederken kaydettiğimiz şeyler.

RP:Biraz aşktan bahsedelim...Sana göre,Zac'in en iyi özelliği ne?
VH:O beni çok mutlu ediyor.Neyin beni güldüreceğini gerçekten çok iyi biliyor.

RP:Zac'le bir gelecek hayal ediyor musun?
VH:Aslını isterseniz,hayır.Bir erkek arkadaşa sahip olmak eğlenceli.Zac de gerçekten iyi ve tatlı bir arkadaş benim için.Şimdilik her şey yolunda,ama bundan sonrasını ancak zaman gösterebilir.Daha çok gencim iyi arkadaşlarım ve iyi bir ailem var.Bence insanın ilişkileri arasında denge kurması çok önemli.Kızlar,genellikle,ilişkilerine fazla odaklanıyor ve hayatlarının geri kalanını ihmal ediyorlar.Bunu yaptıları zaman da,arkadaşlarıyla olan ilişkileri kopuyor.Ben böyle olsun istemiyorum

Not: Biraz eski olabilir. Vanessa Hudgens İle Baş Başa ...  404723
.
http://www.angelvanessa.hareketforum.biz

Vanessa Hudgens İle Baş Başa ...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Vanessa Hudgens Resimleri.
» Vanessa Hudgens Karışık.
» Vanessa Hudgens 4 Blend.
» Vanessa Hudgens Çalışmaları.
» Vanessa Hudgens Gifleri.