Vanessa Anne Hudgens Fan Club.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vanessa Anne Hudgens Fan Club.

VanessaHudgens FANTR.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Oğuzhan koç D-SMART Röpörtajı

YazarMesaj
Bonie
Admin
Bonie

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 69
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 28/06/10
Nerden Nerden : Balıkesir
Lakap Lakap : Mösyö,

Oğuzhan koç D-SMART Röpörtajı Empty
MesajKonu: Oğuzhan koç D-SMART Röpörtajı   Oğuzhan koç D-SMART Röpörtajı EmptySalı Haz. 29, 2010 5:12 pm

Oğuzhan Koç
"Bir fikir denizimiz var"
Düşüncelerini notalar aracılığıyla aktarırken,şimdi harflerle yazıya döküyor Oğuzhan Koç...Önce güldürüyor,biraz düşündürüyor,melodilerini cümlelerle kuruyor.

Konumuz ilk çağ,figürümüz avokado.Herhangi bir durumun mizahi yönü ve ciddiyeti arasında köprü görevi görmek onun işi.Yazarken harflerle oyun oynuyor,yazdıklarını oynadıkça eğleniyor.Oğuzhan Koç "Komedisi çıkarılabilecek her şeyi kullanabiliyoruz" diyor.

İlk yaptığınız çok güzel hareket neydi?
İlk bölümde yayınlanan Coşkulu Hezeyan diye bir skeç yazmıştım.Kadın programı parodisiydi.

En beğendiğiniz çok güzel hareket neydi?
Barnak İzi diye bir skeç yazmıştık.Ünlü olmak için köyünden kaçan adamın hikayesiydi.Beni iyi alatan skeçlerden biri olduğunu düşünüyorum.

Seyircileri Charlie Chaplin gibi konuşmadan güldürmek isteseydiniz ne yapardınız?
İlk insanları kullanırdım.İlk çağ insanlarının rezil bir şekilde avokado yemesini gösterirdim.

Skeçler televizyonda yayınlandığı için birtakım kısıtlamalar oluyor mu?
Bizi kısıtlayan tek şey telif hakları.Televizyonda olan siyasi olaylar,kanın veya sigaranın gösterilmemesi gibi kısıtlamalar var.

BKM'de ilk oyununuzu sunduğunuz gün nasıldı?
Programın ilk bölümünü çekerken,BKM'nin önünde 25 kişi sokağa çıkmış ve "Birazdan içeride komiklik yapacağız,gelmek ister misiniz?"diye insanları çevirmiştik.İlk bölümümüzü 60-70 kişiye oynamıştık.İlk bölüm televiztonda yayınlandığında,altyazı geçerken buradaki telefonlar kilitlenmişti.

Kullanmadıklarınız sakladığınız bir skeç havuzu var mı?
Evet,onun yanında bir de fikir denizi var.Çok dikkat kesilmiyoruz."Acaba nerden skeç çıkarabilirim?Çantanın kulpu ters duruyor.Evet,bu çok saçmabir duruma düşmedik henüz.

& alıntıdır.
http://www.angelvanessa.hareketforum.biz

Oğuzhan koç D-SMART Röpörtajı
1 sayfadaki 1 sayfası