Vanessa Anne Hudgens Fan Club.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vanessa Anne Hudgens Fan Club.

VanessaHudgens FANTR.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Stephenie Meyer: Midnight Sun’ı yazmak ev ödevi yapmak gibi.

YazarMesaj
Bonie
Admin
Bonie

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 69
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 28/06/10
Nerden Nerden : Balıkesir
Lakap Lakap : Mösyö,

Stephenie Meyer: Midnight Sun’ı yazmak ev ödevi yapmak gibi. Empty
MesajKonu: Stephenie Meyer: Midnight Sun’ı yazmak ev ödevi yapmak gibi.   Stephenie Meyer: Midnight Sun’ı yazmak ev ödevi yapmak gibi. EmptySalı Haz. 29, 2010 3:41 pm

Stephenie Meyer, Midnight Sun’ı yazmanın ev ödevine benzediğini söyledi. Stephenie Meyer son günlerde Twilight’a odaklanmış pek çok web sitesinde The Twilight Saga: Eclipse (Tutulma)‘in yayınlanmasıyla alakalı promosyonlarda görülür oldu. Yapılan röportajların birinde, ”en çok satan” yazar, yazım aşamasındaki Midnight Sun -vampir serisinin tamamlanmamış taslağı- hakkında konuşmuş.

Şimdiye kadar Stephenie kitabı tamamlamakta bir kaç sebebten dolayı zor zamanlar geçirdi. ”İşin aslı gerçekten vampirlerden yoruldum ve kitabı kötü yazmak istemiyorum” diyor. ”Bu yüzden elimdeki materyal hakkında heycanlanana kadar beklemek istiyorum ve beni motive eden şey Edward konusunda heycanlı olmam.

Pek çok sevilen kitabın yazarının kendi konusundan ”yılmış” olmasına inanmak güç ancak bu duygu Stephenie’nin Midnight Sun’ın yeni bölümlerini yazmasına engel oluyor. ”Biliyorsunuz, eğer bir hikaye geceleri beni ayakta tutuyorsa ve sabahın dördünde uyanıksam şöyle düşünürüm -Evet, bu şu an yapılması gereken şey!- sonra onu mutlulukla yazmaya başlarım. Ancak şu an sanki bir ev ödevi yapıyormuşum gibi hissediyorum… gerçekten öyleymiş gibi geliyor ve birşeyleri ödev gibi gördüğümde çok, çok yavaş ilerlerim.

Üzgünüz çılgın Twilight fanları, yeni kitap için biraz daha beklemek zorundasınız. Bu arada Stephenie’in yeni kitabı “The Short Second Life of Bree Tanner” (Bree Tanner’ın İkinci Hayatı)’na bir göz atabilirsiniz, gerçi eminiz ki çoktan yapmışsınızdır.

&alıntıdır.
http://www.angelvanessa.hareketforum.biz

Stephenie Meyer: Midnight Sun’ı yazmak ev ödevi yapmak gibi.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İmzanızı Sürekli Görünür Yapmak.